Signings: Aurora national letter of intent signees

184

AURORA NATIONAL LETTER OF INTENT SIGNINGS/HONOREES (FEB. 6)

CHEROKEE TRAIL: Matt Barden, football, Chadron State; Drick Bernstine, basketball, Denver; Jackson Burrell, football, Mesa State; Emily Burton, soccer, Western State; Lyndsey Knabenshue, softball, West Texas A&M; Kayla Slofkiss, volleyball, Wyoming; Jordan Smith, baseball, Trinidad; Ryan Winke, football, Western State; Morgan Worthington, softball, Colby Community College; Garrett Zimmerman, football, Western State

EAGLECREST: Symon Fabbricatore, soccer, Adams State; Marcus Harris, track, Colorado State; Josh Johnson, football, Chadron State; Xavier Lewis, football, Wyoming; Austin Marques, soccer, Woldorf College; Andrew Martinez, soccer, Adams State; Armando Perez, soccer, Laramie County Community College; Sean Watkins, football, Chadron State; TreShawn Wilford, basketball, UC-Colorado Springs

GATEWAY: Josh Butler, football, TBA; Adrian Estrada, soccer, Western Nebraska; Zack Golditch, football, Colorado State; David Hernandez, soccer, Western Nebraska; Cristian Valadez, soccer, Western Nebraska

GRANDVIEW: Christian Backes, football, Northern Colorado; Austin Butterfield, football, Kansas State University (walk-on); Austin Fleer, football, Colorado Mesa University; Eric Garcia, basketball, Wofford; Tanner Gentry, football, Wyoming; Ashley Germann, soccer, Minnesota St. University Moorhead; Josh Huntley, baseball, Brown; Erin Kemp, basketball, Black Hills State; Kevin Noto, cross country/track, South Dakota School of Mines; Adaeze Obinnah, basketball, Rice; Eric Olguin, baseball, Salt Lake City Community College; Jake Thurston, baseball, Metro State; Brad Walcher, football, Colorado School of Mines

OVERLAND: Aaron Charleston, football, Fort Hays State; Brianna Pardner, track, Northern Colorado; Amer Tipura, football, TBD

RANGEVIEW: Madison Austin, softball, Brown Mackie (Kan.) College; Patrique Hall, football, Fort Lewis; Amanda Maestas, volleyball, Western State; Jordan Medina, track & field, Northern Colorado; Darnell Moye, football, Fort Hays State; Kyle Mudick, football, Chadron State; Victor Steele, football, Fort Hays State; Allie Walker, volleyball, Western State

REGIS JESUIT: Boys Division — Erik Biernat, swimming, Xavier; Antonio Broadus, football, Indiana State; Cole Cunningham, golf, Grand Canyon University; Nick DePuy, UC-Santa Barbara; Justin Finley, lacrosse, Dominican University; Sebastian Harris, football, Benedictine; Blake Knobloch, lacrosse, Jacksonville University; Ian Shelton, soccer, Claremont McKenna College; Clark Smith, swimming, Texas; Zach Suter, swimming, Seton Hall; Connor Warren, football; Brody Weiss, baseball, UC-Santa Barbara; Brian Wegner, lacrosse, Denver; Sean Whitley, football, Loras (Iowa) College; Girls Division — Courtney Baltizar, soccer, Shepherd (W.Va.) University; Abby Cutler, swimming, Butler University; Shannon Harpham, soccer, Fort Lewis; Ana Holland, track, Virginia; Meghan Kilkenny, soccer, Colorado College; Lindsay Kriz, swimming, Johns Hopkins University

SMOKY HILL: Candace Cephers, soccer, Virginia Tech; Rachael Chacko, cross country, Princeton; Jeff Gillis, soccer, Metro State; Dan Kasberg, cross country/wrestling, Naval Academy

Reach Sports Editor Courtney Oakes at [email protected] or 303-750-7555

0 0 votes
Article Rating
8 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments